środa, 26 października 2011

SecondHand, why not?

Będąc na mieście nie mogłam nie wejść do lumpa. Kupiłam 3 rzeczy za całe.. 8.10zł! Czarna marynarka(ich nigdy za wiele:), niebieski sweterek i przesłodka bluza z metką Disneya wpadły do mojej szafy. A Wy kupujecie coś w lumpeksach? Może uważacie to za totalny obciach? Dzięki zakupom w secondhandach zaoszczędziłam naprawdę sporo kasy(myślę, że można to liczyć nawet i w tysiącach!), co w moim przypadku jest zbawienne :D Jest też szansa zarobienia pieniędzy-kupujecie coś za grosze, a później sprzedajecie na szafie, allegro czy gdziekolwiek po wyższej cenie i macie trochę gotówki w portfelu. Poza tym w lumpeksach możecie znaleźć rzeczy z metką, ale po niższej cenie. Wbrew pozorom nie zawsze są to stare kolekcje. 1/2 mojej szafy to łupy z secondhandów!

2.70 zł!

A niedługo znowu wychodzę, napiszę późniejszym wieczorem.

11 komentarzy:

 1. Jejku jaka fajna bluzeczka ;p
  Fajnie , że w twoim mieście są lumpy z jakąś odzieżą do przeżycia ;D Jednak ja jeszcze nie trafiłam na taki u mnie. No może raz , ale to co chciałam u[kupić było na mnie za małe , niestety ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna bluza :D
  pokaż resztę rzeczy ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam buszować w sh < 3
  zapraszam do siebie :3
  www.niktwazny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna bluza ;)
  i chce zobaczyc marynarke!!! ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam sh. Są tam bardzo oryginalne ciuchy, często prosto ze sklepów (czyt. z metkami). Bzuiaczki kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma opcji. Jakieś wsiórskie sh są w moim mieście. Nigdy nic nie ma. Jakoś tak...

  OdpowiedzUsuń
 7. No pewnie. Lumpy są super. Zawsze można coś na siebie znaleźć. Ja osobiście uwielbiam secondhandy na wagę. Poza tym są tam rzeczy, których nie będzie miało 100 osób w mojej okolicy.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. No właśnie mam problem z second-handami... Wiele razy wchodziłam, ale nie umiałam nic znaleźć. Po czym na blogach różnych szafiarek widzę takie cuda z lumpeksów, że aż trudno uwierzyć. Może po prostu nie mam talentu do takich rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Secondhandy to dla mnie kopalnia skarbów, ale bardzo ubolewam nad tym, że w moim mieście nie ma żadnych porządnych.. ; (
  Hugs <3

  OdpowiedzUsuń
 10. SH są okej, chociaż rzadko udaje mi się coś wyhaczyć. Może mam pecha? Kto wie ;)

  OdpowiedzUsuń